مرکز تخصصی فیزیوتراپی افق روشن

© کپی رایت 2020 مرکز پزشکی، دندانپزشکی یوسف آباد.

Designed By Ravis

وبلاگ

قهرمانان اعتبارشان را از مردم دارند

قهرمانان اعتبارشان را از مردم دارند

در روز‌هایی که بحران کرونا زندگی معیشتی و اقتصادی بخشی از مردم کشورمان را تحت تأثیر قرار داده است، قهرمانان و ورزشکاران کشورمان با حضور در رزمایش احسان و همدلی سعی می‌کنند نقشی در کمک به خدمت‌رسانی به محرومان داشته باشند.

 

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، در این زمینه هفته گذشته رزمایش همدلی و احسان توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در تهران برگزار شد و چهره‌های شاخص ورزش کشورمان مانند بهداد سلیمی قهرمان وزنه‌برداری جهان و المپیک در این مراسم حضور پیدا کردند به بهانه این مراسم با بهداد سلیمی درباره مسئولیت اجتماعی قهرمانان در مواقع بحرانی و کمک‌رسانی به قشر‌های آسیب‌پذیر صحبت کرده‌ایم.

 

هفته گذشته در رزمایش همدلی و احسان که برای کمک به خانواده‌های آسیب‌دیده از بحران کرونا اجرا می‌شود، حضور پیدا کردید، در ابتدای صحبت‌هایتان از این مراسم صحبت می‌کنید؟

کار قشنگی بود که از طرف ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) صورت گرفت و من هم وظیفه خود دانستم که در این کار نه مشارکت، بلکه کمکی انجام دهم و به عزیزانی که در این رابطه زحمت می‌کشند و تلاش می‌کنند، روحیه دهیم و خدا قوت بگوییم. به هر حال کار، کار بزرگی بود و من هم دوست داشتم در این کار بزرگ هر چند به اندازه یک سهم کوچک سهیم باشم و بتوانم در کنار مجریان این حرکت عظیم که برای خدمت‌رسانی به محرومان به راه افتاده است، حضور پیدا کنم.

 

از حس و حالی که از حضور در این مراسم داشتید، بگویید.

احساسی که آدم از شرکت در برنامه‌هایی از این دست دارد، قابل وصف نیست و نمی‌توان آن را بیان کرد. کار بسیار بزرگی صورت گرفته است و اگر یک میلیون بسته غذایی در اختیار خانوار‌های محروم و آسیب‌دیده از کرونا قرار می‌گیرد و هر خانواده اگر سه نفر عضو داشته باشد، مایحتاج حداقل 3 میلیون نفر در کشورمان تأمین می‌شود، اگر چه برای یک مدت است، اما همین هم کار بزرگی است.

 

جهت خواندن ادامه خبر اینجا کلیک نمایید.
جهت خواندن سایر اخبار اینجا کلیک نمایید.

صفحه اصلی سایت ما

بدون دیدگاه
ارسال یک نظر
نام
ایمیل
وبسایت